Istniejemy na rynku od maja 2007 roku.

W ciągu tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów, poznaliśmy Państwa potrzeby i oczekiwania. Staramy się razem z Waszymi sugestiami tworzyć przestrzeń w którym czujemy się wygodnie I komfortowo.

Dzięki profilowi naszej firmy możemy z większą swobodą aranżować, stosując nowoczesne rozwiązania dekoratorskie. W projektach Łączymy tradycję ze współczesnością, sztukę z funkcjonalnością by każde wnętrze miało swój niepowtarzalny styl i charakter.

Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracją wnętrz od aranżacji do realizacji. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu wielowarstwowych technik ściennych o szczególnych walorach wizualnych które przypominają kamień naturalny, beton, piaskowiec, jedwab welur, skórę, efekt pustynny, staro tynki, przecierki bolońskie efekt sztruksu spływającej wody rdzy i wiele innych.


Jakie zalety mają dekoracje

Dzięki walorom estetycznym i dekoracyjnym świetnie nadają się do ekskluzywnych pomieszczeń współczesnych o nieco surowym charakterze jak też wnętrz antycznych. Nieocenioną ich zaletą jest duża trwałość co przekłada się na funkcjonalność.

Pracujemy na materiałach renomowanych firm dzięki którym jesteśmy pewni co do jakości.

Do oferty dołączyliśmy kompleksowe wykańczanie mieszkań biur hoteli, restauracji, barów, Spa i innych. Tworzymy skomplikowaną zabudowę kartonowo gipsową, wielopoziomowe sufity, łuki które w połączeniu z sztukaterią sprawiają że wnętrze staje się eleganckie i wyrafinowane.

Współpracujemy z wieloma firmami różnych branż dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.

© 2008 - 2013 Dekor marmo - Aranżacja wnętrz kraków Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WebProm - Tworzenie Stron
aranżacja wnętrz kraków - farby dekoracyjne - tynki dekoracyjne - tynki dekoracyjne katowice, tynki dekoracyjne warszawa, tynki dekoracyjne bielsko biała - malowanie dekoracyjne - stiuk oraz trawertyn