Tynki dekoracyjne:Beton dekoracyjny kraków


coccio_anticoCOCCIO ANTICO produkcji OIKOS jest posiadającym zdolność dyfuzji wyrobem na bazie minerałów, idealnym do naśladowania dawnych rzemieślniczych technik dekoracji wnętrz. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku a zawarte w nim wapno zapobiega tworzeniu się pleśni i rozwojowi bakterii. COCCIO ANTICO jest produktem naturalnym, z ziarnkami terakoty, nadającym się idealnie do wykańczania ścian w pomieszczeniach w dawnym stylu. Produkt nakłada się szpachlą na gładki tynk. Jest bezwonny, niepalny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska. Atest PZH - 1/B-1344/96.

 

pdf_m


 

coccio_cementoCOCCIO CEMENTO produkcji OIKOS doskonale naśladuje dawne rzemieślnicze techniki dekoracji wnętrz. Nałożony szpachlą na gładki tynk daje efekt marmuru. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku, a dzięki zawartości wapna zapobiega tworzeniu się pleśni i rozwojowi bakterii.
COCCIO CEMENTO jest wyrobem naturalnym wykonanym z wapna gaszonego z dodatkiem małych kamyczków. Nadaje się idealnie do wykańczania ścian pomieszczeń stylowych. Jest bezwonny, niepalny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska. Atest PZH - 1/B-1344/96.

 

© 2008 - 2013 Dekor marmo - Aranżacja wnętrz kraków Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: WebProm - Tworzenie Stron
aranżacja wnętrz kraków - farby dekoracyjne - tynki dekoracyjne - tynki dekoracyjne katowice, tynki dekoracyjne warszawa, tynki dekoracyjne bielsko biała - malowanie dekoracyjne - stiuk oraz trawertyn